Nasze biuro

Nasze biuro istnieje na rynku od 1996 r. Zajmuje się prowadzeniem ksiąg podatkowych oraz pełną obsługą podatkową i księgową firm. Oferowane usługi skierowane są do wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą, zarówno osób fizycznych jak i prawnych.

Posiadamy licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa Państwa interesów posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W naszej działalności wykazujemy rzetelność, kompetencję i profesjonalizm oparty na wieloletnim doświadczeniu. Dlatego każdy z naszych klientów otrzymuje dedykowanego księgowego, który będzie prowadził Państwa firmę i w razie potrzeby udzieli pomocy w sprawach podatków i rozliczeń.

Ceny ustalamy z każdym klientem indywidualnie w zależności od specyfiki prowadzonej działalności. Dzięki temu możemy lepiej dostosować się do indywidualnych potrzeb każdej firmy.

Klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą i zdecydowanym podjąć stałą współpracę, oferujemy bezpłatną pomoc przy zakładaniu i rejestracji własnej działalności gospodarczej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług naszego biura.